Ekran smartfona – najbardziej awaryjna część naszego telefonu.

Ekran smartfona jest zdecydowanie najbardziej awaryjną częścią telefonu. Smartfony mają to do siebie, że czasem nam całkiem niespodziewanie upadają. O ile upadek smartfona na miękki dywan czy wersalkę nie jest tragedią, upadek telefonu na kafelki czy panele może okazać się nieodwracalną wadą naszego ekranu czy obudowy. Wiele osób na własnej skórze doświadczyło upadku telefonu, a następnie rys czy pęknięcia ekranu. Koszt naprawy ekranu jest bardzo wysoki, dlatego należy odpowiednio o niego zadbać.
Aby utrzymać zachęcający wygląd naszego telefonu powinniśmy zapoznać się z dostępnymi na rynku możliwościami ochronnymi dla niego. Aby uchronić nasz telefon przed zadrapaniami, otarciami czy innymi wadami estetycznymi należy go odpowiednio zabezpieczyć. Odpowiednie etui to połowa sukcesu. Unikniemy zadrapania tylnej klapki na przykład nosząc telefon w kieszeni razem z kluczami. Etui jednak nie daje nam 100% pewności uniknięcia wad.

Taką gwarancję daje nam szkło hartowane. Szkło hartowane to swojego rodzaju folia zakładana na ekran telefonu. Dzięki temu nawet upadek naszego telefonu nie spowoduje żadnego zadrapania czy też pęknięcia. Szkło hartowane może pomóc założyć nam sprzedawca w salonie telefonicznym czy też powinniśmy sobie z tym poradzić sami. Należy postępować według załączonej instrukcji. Warto zamiast zwykłej folii zainwestować w szkło hartowane. Nie jest to wysoki wydatek, a dzięki niemu będziemy mogli cieszyć się nowym wyglądem naszego telefonu nawet wtedy gdy do końca nowy już nie jest.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *